STRONA GŁÓWNA
 LIDL szuka pracownków w Pyskowicach !!!
 Praca na terenie Gminy Zbrosławice/Powiatu Tarnogórskiego
 Oferty pracy krótkoterminowej oraz stałej MBP w Pyskowicach
 Oferty pracy PUP
 Wolontariat Europejski
 Dojazd do Gminnego Centrum Informacji
 linki
 Informacje o GCI
 GCI w Śląskim
 • Wolontariat Europejski

  Wolontariat w Europie   Wschodniej

  Polska Fundacja imienia Roberta Schumana ogłasza nabór kandydatów chętnych do wzięcia udziału w projektach Wolontariatu Europejskiego (w ramach Programu Młodzież w Działaniu) w Armenii, Azerbejdżanie, Gruzji, Rosji lub na Ukrainie.

  Obowiązki wolontariuszy obejmą: pracę z miejscową młodzieżą i dziećmi lub z niepełnosprawnymi, organizowanie im wolnego czasu (np. warsztaty, gry i zabawy, itd.), promowanie idei wspólnej Europy, organizowanie warsztatów na temat

  praw człowieka, pomoc w  koordynowaniu projektów prowadzonych przez organizację goszczącą.

  W ramach programu uczestnikom projektu zapewnione będą: zakwaterowanie, kieszonkowe, wyżywienie, ubezpieczenie, przejazd oraz kurs językowy.

  Kandydaci powinni wykazywać się aktywnością, dyspozycyjnością w okresie trwania projektu (od 6 do 12 miesięcy), umiejętnością pracy w grupie, zaangażowaniem w sprawy socjalne i europejskie. Wymagany wiek: 18-30 lat.

  Zainteresowanych prosimy o przesłanie curriculum vitae i formularza zgłoszeniowego wypełnionego po angielsku (do pobrania na naszej stronie) na adres: z.jurkowska@schuman.org.pl do 10 czerwca 2007 roku.

  Więcej informacji: www.schuman.org.pl

  Program Wolontariatu Europejskiego jest finansowany przez Komisję Europejską w ramach Programu “Młodzież w Działaniu”.